Cisco SFP-10G-SR

Kód: 451
Značka: Cisco
1 400 Kč –7 %
10G SFP
1 400 Kč –7 % 1 300 Kč 1 573 Kč včetně DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024

otestované

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kategorie:SFP+

Typ SFP vysílače:Optické vlákno

Maximální přenosová rychlost:10000 Mbit/s

Rozhraní:SFP+Podpora MMF:AnoKonektor pro optická vlákna:LC

Standard SFP transceiveru:SR

Vlnová délka:850 nm

Plug and Play:Ano

Vyměnitelný za provozu:Ano

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 0.1 kg